Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8:00 – 16:30 Sob: 9:00 - 13:00

Zadzwoń

32 415 98 18

Fill out the form below to get your quick quote.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

73 Canal Street, New York, NY

Pn-Pt: 8:00 – 16:30 Sob: 9:00 - 13:00
<a href="tel:32 415 98 18">32 415 98 18</a>

Kasy fiskalne dla mechaników. Od 2015 roku niezależnie od obrotów.

Jesteś mechanikiem i posiadasz swój warsztat motoryzacyjny? Z dniem 1 stycznia 2015 roku wchodzi w życie nowe rozporządzenie Ministra Finansów, między innymi poszerzy się liczba usługodawców, którzy będą musieli posiadać urządzenia ewidencyjne.

 


Rozporządzenie z 29 listopada 2012 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących traci swoją moc z końcem 2014 roku.
Po wprowadzeniu nowego rozporządzenia  1 stycznia 2015 roku nie zmieni się limit obrotu do zwolnienia podmiotu, poszerzy się natomiast katalog czynności wyłączonych z wszelkich zwolnień z kas. Wśród czynności, wobec których nie będzie już można zastosować prawa do zwolnień, znalazły się usługi warsztatowe mechaników. Osoby świadczące te usługi są zobowiązane do wprowadzenia kasy fiskalnej najpóźniej 1 marca 2015 roku.

Więcej >> Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 roku <<

Jaka kasa dla mechaników?

Jak już wiadomo – przepisy wchodzą w życie już 1 stycznia 2015 roku, wtedy też osoby świadczące usługi obejmujące serwis mechaniczny będą musiały posiadać kasę fiskalną. Zalecamy jak najwcześniej rozejrzeć się za odpowiednim dla siebie urządzeniem. Przede wszystkim te urządzenia dzielą się na kasy i drukarki fiskalne. Są podobne do siebie głównie ze względu na pełnioną funkcję – mają za zadanie ewidencjonować obrót i kwoty podatku od sprzedaży. Jest jednak między nimi różnica:

Kasa Fiskalna – urządzenie nie wymagające podłączenia do komputera, obsługuje się je bezpośredniu z klawiatury lub panelu dotykowego urządzenia. Kasy fiskalne nie potrzebują stałego podłączenia do źródła zasilania – zawdzięczają to swoim mocnym akumulatorom. Kasy fiskalne to urządzenia zdecydowanie tańsze niż drukarki fiskalne.
Sprawdź: >>Kasy Fiskalne – Soft-ib<<

Drukarka Fiskalna – urządzenie wymagające komputera. Obsługa urządzenia opiera się na odpowiednim programie do prowadzenia sprzedaży. Drukarka Fiskalna może znaleźć swoje zastosowanie w warsztatach samochodowych, które korzystają z takiego oprogramowania.
Sprawdź: >>Drukarki Fiskalne – Soft-ib<<

 

Przedstawiamy sprawdzone kasy fiskalne dla mechaników:

POSNET MOBILE HS EJ
images

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

>>Dowiedz się więcej o kasie POSNET MOBILE HS EJ<<

ELZAB K10

 

k10

 

Elzab K10 to kasa  nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do  pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach  handlowych.

>>Dowiedz się więcej o kasie ELZAB K10<<

POSNET MOBILE EU

 

pobrane

Posnet Mobile EU to kasa doskonale  przystosowana do pracy  przenośnej, nawet w bardzo  trudnych warunkach eksploatacji.

>>Dowiedz się więcej o kasie POSNET MOBILE EU<<

Sprawdź Pełną Ofertę Urządzeń Rejestrujących / Kas Fiskalnych!