Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8:00 – 16:00 Sob: zamknięte

Zadzwoń

32 415 98 18

Fill out the form below to get your quick quote.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Racibórz, Klasztorna 12

Pn-Pt: 8:00 – 16:00 Sob: zamknięte
<a href="tel:32 415 98 18">32 415 98 18</a>

Wydawnictwo

wydawnictwo racibórzWydawnictwo jest pierwszym działem Pionu Wydawniczego marki SOFT-ib, działającym pod marką R-Media.

Wydawnictwo R-Media jest wydawcą regionalnego portalu informacyjnego Raciborz.com.pl oraz dwutygodnika Gazeta Informator. Ponadto jest pomysłodawcą i twórcą Branżowego Katalogu Firm Plusy dla Biznesu. Dodatkowo w naszej ofercie są usługi wydawnicze oraz skład DTP.

  • Portal Raciborz.com.pl – funkcjonuje na rynku od 2001 roku i jest pierwszym regionalnym portalem informacyjnym. Na łamach portalu publikowane są treści, które niejednokrotnie bezpośrednio dotyczą mieszkańców powiatu raciborskiego. Mottem naszego portalu jest hasło: „Jesteśmy blisko ludzi, przeżywamy to samo”. Zależy nam na tym, by być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś istotnego, aby rzetelnie przekazać naszym odbiorcom informacje dotyczące lokalnej gospodarki, przedsiębiorczości, rozrywki, edukacji, sportu i innych ważnych dziedzin.
  • Dwutygodnik Gazeta Informator – to bezpłatna gazeta informacyjna, wydawana na terenie trzech powiatów: raciborskiego, wodzisławskiego i kędzierzyńsko-kozielskiego. Posiada ona trzy wersje – dopasowane pod względem treści do danego powiatu. Gazeta ta posiada również swoją internetową wersję w postaci portalu Gazetainformator.pl, gdzie publikujemy więcej informacji i ciekawostek regionalnych.
  • Portal PlusyDlaBiznesu.pl – to nasz innowacyjny projekt, skierowany przede wszystkim do lokalnych przedsiębiorców. Jego celem jest wspieranie ich poprzez oferowanie bogatej funkcjonalności branżowego Katalogu Firm.
  • Usługi wydawnicze, skład DTP – na zlecenie Klientów zajmujemy się całościowym przygotowaniem materiałów do publikacji.