Porozumienie firm SOFT-IB oraz Studio komputerowe BIT w zakresie przekazania obsługi klientów PDF Drukuj Email
Wpisany przez mateusz   
poniedziałek, 20 maja 2019 08:14

Miło nam poinformować, iż w wyniku umowy zawartej pomiędzy firmą SOFT-IB Ireneusz Burek a firmą Studio Komputerowe BIT Sp.J. obsługa handlowo-serwisowa Klientów posiadających kasy fiskalne została przekazana do obsługi firmie SOFT-IB.

Dotychczasowa placówka w Raciborzu przy ul. Chopina 13 z dniem 1 maja 2019 roku nie będzie prowadziła obsługi Klientów w ww zakresie.


Ponadto podajemy też kontakt na nasze biuro handlowe w Raciborzu przy ul. Klasztornej 12: 32 415 98 18, 601 46 20 03 oraz wsparcie serwisowe 510 262 252. Zapraszamy również do korzystania z naszej strony internetowej softib.pl oraz CentrumKasFiskalnych.pl gdzie znajdą Państwo kontakty oraz informacje o zakresie naszej działalności.
Ireneusz Burek – właściciel SOFT-IB


Producenci kas fiskalnych ELZAB, POSNET wydali w ostatnich dniach pozytywne decyzje o przekazaniu Państwa urządzeń fiskalnych do obsługi naszej firmie. Sukcesywnie w najbliższym okresie, pracownicy naszej firmy dotrą do Państwa w celu nawiązania bezpośredniego kontaktu. Jednocześnie informuję, iż w trosce o jakość świadczonych usług, firmy porozumiały się w zakresie przekazania danych kontaktowych oraz miejscu instalacji kas fiskalnych.


Dotychczasowy numer telefonu kontaktowego nie ulega zmianie: 32 415 32 31.


Podziękowanie właścicieli Studio Komputerowe BIT Sp.J. kierowane do swoich dotychczasowych klientów:


„Szanowni Klienci firmy Studio Komputerowe BIT Sp.J. Chcielibyśmy Państwu niezmiernie podziękować za naszą wieloletnią współpracę oraz zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli. Z przyczyn osobistych, w szczególności zaś z faktu zakończenia działalności placówki przy ul. Chopina 13, mając na uwadze dobro naszych Klientów, ciągły rozwój technologiczny oraz dążenie do zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług w zakresie urządzeń fiskalnych, z zadowoleniem informujemy, iż na mocy porozumienia między firmą Studio Komputerowe BIT Sp.J. z siedzibą w Raciborzu oraz firmą SOFT-IB Ireneusz Burek z siedzibą w Raciborzu (firmą zajmującą się obsługą urządzeń fiskalnych, oprogramowania i obsługi informatycznej firm od 1995roku) dział fiskalny naszej firmy został przekazany do obsługi firmie SOFT-IB. Decyzję podjęliśmy w wierze, że działamy w trosce o jakość Państwa obsługi, znacząco umacniając takie cechy jak fachowość, terminowość wykonywanych usług oraz dostępność szerszej gamy produktów - zarówno w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych, urządzeń peryferyjnych, jak i w zakresie reklamy internetowej i prasowej oraz poligrafii (Pion Wydawniczy i Agencja Reklamowa RaciborskieMedia.pl). Z poważaniem: Piotr Palczewski Ryszard Szramek”


Licząc na owocną współpracę, życzę jak najlepszych relacji biznesowych oraz sukcesów osobistych.Z poważaniem:

Ireneusz Burek – właściciel SOFT-IB
Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2019 08:24