"Nie daj się oszukać - sprawdź paragon!" - kolejna odsłona akcji paragonowej

image_galleryResort finansów rozpoczął kolejną odsłonę akcję "Nie daj się oszukać - Sprawdź paragon!". Od 2002 roku są podejmowane działania pod nazwą "Weź paragon" mające na celu uświadomienie konsumentom znaczenia paragonu.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 roku

miniatura_rozporzdzenieSprawdź: Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

 

Więcej…
 
Wyjaśnienie Ministerstwa Finansów dotyczące „jednoznacznej nazwy na paragonie fiskalnym”

przepisy_elzabOdpowiadając na wątpliwości podatników, Ministerstwo Finansów wyjaśnia obowiązek umieszczania na paragonie fiskalnym nazwy towaru lub usługi pozwalającej na jednoznaczną ich identyfikację.

 

Więcej…
 
Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących

Od 1 kwietnia 2013 roku obowiązywać będzie nowe rozporządzenie dotyczące stosowania kas rejestrujących. Poza obecnie istniejącymi przepisami rozporządzenie bierze pod uwagę do tego momentu nieuregulowane zagadnienia spotykane w praktyce.

Więcej…
 
Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29 listopada 2012 r.

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29 listopada 2012 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących

 

Ministerstwo Finansów opublikowało rozporządzenie dotyczące zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących. Niniejsze rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 01.01.2013 r. i będzie obowiązywało przez okres 2 lat. Zgodnie z przewidywaniami potwierdziła się wiadomość o obowiązku posiadania kasy fiskalnej przez szkoły nauki jazdy. Zdefiniowany został także próg 20.000 zł. Treść całego rozporządzenia dostępna jest w poniższym załączniku.

 

 

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29 listopada 2012 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących

 

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4