Kasy fiskalne dla fryzjerów. Od 2015 roku niezależnie od obrotów.

fryzjer_artProwadzisz salon fryzjerski? Już 1 stycznia 2015 roku wchodzi do życia nowe rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących. Sprawdź, czy obowiązek posiadania kasy fiskalnej dotyczy także Ciebie.

 Rozporządzenie z 29 listopada 2012 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących traci swoją moc z końcem 2014 roku.
Po wprowadzeniu nowego rozporządzenia  1 stycznia 2015 roku nie zmieni się limit obrotu do zwolnienia podmiotu, poszerzy się natomiast katalog czynności wyłączonych z wszelkich zwolnień z kas. Wśród czynności, wobec których nie będzie już można zastosować prawa do zwolnień, znalazły się usługi fryzjerskie.
Osoby świadczące usługi fryzjerskie są zobowiązane do wprowadzenia kasy fiskalnej najpóźniej 1 marca 2015 roku.

Więcej >> Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 roku <<

 

Jaka kasa dla fryzjerów?

 

Jak już wiadomo - przepisy wchodzą w życie już 1 stycznia 2015 roku, wtedy też osoby świadczące usługi fryzjerskie będą musiały posiadać kasę fiskalną. Zalecamy jak najwcześniej rozejrzeć się za odpowiednim dla siebie urządzeniem. Przede wszystkim te urządzenia dzielą się na kasy i drukarki fiskalne. Są podobne do siebie głównie ze względu na pełnioną funkcję - mają za zadanie ewidencjonować obrót i kwoty podatku od sprzedaży. Jest jednak między nimi różnica:

 

Kasa Fiskalna - urządzenie nie wymagające podłączenia do komputera, obsługuje się je bezpośredniu z klawiatury lub panelu dotykowego urządzenia. Kasy fiskalne nie potrzebują stałego podłączenia do źródła zasilania - zawdzięczają to swoim mocnym akumulatorom. Kasy fiskalne to urządzenia zdecydowanie tańsze niż drukarki fiskalne.
Sprawdź: >>Kasy Fiskalne - Soft-ib<<

 

Drukarka Fiskalna - urządzenie wymagające komputera. Obsługa urządzenia opiera się na odpowiednim programie do prowadznia sprzedaży. Drukarka Fiskalna może znaleźć swoje zastosowanie w salonach fryzjerskich, które korzystają z takiego oprogramowania.
Sprawdź: >>Drukarki Fiskalne - Soft-ib<<

 

 

Przedstawiamy sprawdzone kasy fiskalne dla fryzjerów:

 

 

POSNET MOBILE HS EJ
                images

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku.
Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

>>Dowiedz się więcej o kasie POSNET MOBILE HS EJ<<

 

 

ELZAB K10

k10

Elzab K10 to kasa  nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do  pracy stacjonarnej
jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach  handlowych.

>>Dowiedz się więcej o kasie ELZAB K10<<

 

 

POSNET MOBILE EU

pobrane

Posnet Mobile EU to kasa doskonale  przystosowana do pracy  przenośnej,

nawet w bardzo  trudnych warunkach  eksploatacji.

>>Dowiedz się więcej o kasie POSNET MOBILE EU<<

 

 

Sprawdź Pełną Ofertę Urządzeń Rejestrujących / Kas Fiskalnych!