Kasy fiskalne dla biur rachunkowych. Obowiązek prowadzenia bez względu na obroty od 2015 roku

biuro_rach Od początku 2015 roku wchodzi w życie nowe rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie ewidencjonowania przy użyciu urządzeń rejestrujących. Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe, działalność księgową lub jesteś doradcą podatkowym sprawdź, czy będziesz miał obowiązek zaopatrzenia się w kasę fiskalną!


Rozporządzenie z 29 listopada 2012 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących traci swoją moc z końcem 2014 roku.
Po wprowadzeniu nowego rozporządzenia  1 stycznia 2015 roku nie zmieni się limit obrotu do zwolnienia podmiotu, poszerzy się natomiast katalog czynności wyłączonych z wszelkich zwolnień z kas. Wśród czynności, wobec których nie będzie już można zastosować prawa do zwolnień, znalazły się usługi warsztatowe mechaników.
Osoby świadczące te usługi są zobowiązane do wprowadzenia kasy fiskalnej najpóźniej 1 marca 2015 roku.

Więcej >> Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 listopada 2014 roku <<


Jaka kasa dla doradców podatkowych, biur rachunkowych?

 

Od 1 stycznia 2015 roku, jak już można było czytać wyżej, zostaje wprowadzone do życia rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie posiadania kas Fiskalnych. Na liście działalności są między innymi usługi biur rachunkowych. Dlatego też zalecamy jak najszybciej rozejrzeć się za urządzeniem fiskalnym, żeby nie czekać z tym na ostatnią chwilę. Chcemy państwu przedstawić naszą ofertę kas fiskalnych oraz drukarek fiskalnych. Są podobne do siebie głównie ze względu na pełnioną funkcję - mają za zadanie ewidencjonować obrót i kwoty podatku od sprzedaży. Jest jednak między nimi różnica:

 

Kasa Fiskalna - urządzenie nie wymagające podłączenia do komputera, obsługuje się je bezpośredniu z klawiatury lub panelu dotykowego urządzenia. Kasy fiskalne nie potrzebują stałego podłączenia do źródła zasilania - zawdzięczają to swoim mocnym akumulatorom. Kasy fiskalne to urządzenia zdecydowanie tańsze niż drukarki fiskalne.
Sprawdź: >>Kasy Fiskalne - Soft-ib<<

 

Drukarka Fiskalna - urządzenie wymagające komputera. Obsługa urządzenia opiera się na odpowiednim programie do prowadznia sprzedaży. Drukarka Fiskalna może znaleźć swoje zastosowanie w warsztatach samochodowych, które korzystają z takiego oprogramowania.
Sprawdź: >>Drukarki Fiskalne - Soft-ib<<

 

 

Przedstawiamy sprawdzone kasy fiskalne dla Państwa branży:

 

 

POSNET MOBILE HS EJ
                images

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku.
Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

>>Dowiedz się więcej o kasie POSNET MOBILE HS EJ<<

 

 

ELZAB K10

k10

Elzab K10 to kasa  nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do  pracy stacjonarnej
jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach  handlowych.

>>Dowiedz się więcej o kasie ELZAB K10<<

 

 

POSNET MOBILE EU

pobrane

Posnet Mobile EU to kasa doskonale  przystosowana do pracy  przenośnej,

nawet w bardzo  trudnych warunkach  eksploatacji.

>>Dowiedz się więcej o kasie POSNET MOBILE EU<<

 

 

Sprawdź Pełną Ofertę Urządzeń Rejestrujących / Kas Fiskalnych!